Slovo zákazníka
S kamny jsem celkově velmi spokojen. Kvituji dvouplášťovou konstrukci, kde i při delším topení není problém udržet ruku na boku kamen (máme malé dítě, tak riziko popálení se tímto snižuje). Jediné drobné výtky by byly malý popelník a nízký plech v topeništi, který zabraňuje padání popela do prostoru dveří - je nízký a pokaždé mám popel přímo ve dveřích.